Masz pytanie? Napisz   

Gotowe projekty

Ona - ciągle wymyśla i upiększa, on - ciągle coś dziubie i ulepsza.


To my, Konstancja i Jurek. Razem tworzymy Studio Zapraszam. Zapraszamy do sklepu z pierwszym takim produktem na polskim rynku - gotowymi, uniwersalnymi projektami wnętrz, możliwymi do zaaplikowania w każdym domu.

W 2014 roku postanowiliśmy zająć się remontami mieszkań.

Jak wiele innych osób, niejednokrotnie przeglądaliśmy inspirujące zdjęcia wnętrz i zachwycaliśmy się piękną podłogą, meblami, pościelą, dodatkiem, ale szybko zrozumieliśmy, że "skompletowanie" pełnego mieszkania zajmuje ogromną ilość czasu i w przypadku większości internetowych inspiracji jest w praktyce albo niemożliwe, albo zbyt drogie. Zamiast zbliżać się do celu, byliśmy coraz bardziej przytłoczeni natłokiem elementów i wariantów.

Stanęliśmy przed typowymi dylematami - styl skandynawski czy klasyczny? Panele białe czy brązowe? Jaki kolor kanapy? Które fronty kuchenne? Gdzie znajdę do tego dodatki? Godziny i dni spędzone w sklepach i przed ekranem komputera w poszukiwaniu pomysłu i sposobu na wnętrze sprawiły, że zaczęliśmy się zastanawiać jak wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę by pomóc innym.

Po dwóch pełnych remontach i zrobieniu z kompletnych ruder unikatowych perełek (patrz zdjęcie obok) zrozumieliśmy, że remont to cudowne, ale pochłaniające mnóstwo czasu, a przede wszystkim energii doświadczenie. Wyobrażenie sobie końcowego efektu bywa trudne, szczególnie gdy kluczowe decyzje trzeba często podjąć w pierwszych etapach remontu. Stąd wpadliśmy na pomysł stworzenia gotowych projektów wnętrz, które rozwiązują wszystkie problemy i zamiast tracić masę czasu na myślenie jak urządzić swój dom, możesz wybrać po prostu nasz gotowy koncept i poświęcić ten czas na coś, co Cię cieszy.

Pomysł z doświadczenia


Zobacz metamorfozę naszego mieszkania!

Żeby stworzyć nasze projekty obejrzeliśmy tysiące inspiracji, przeczesaliśmy oferty dziesiątek sklepów internetowych, wzięliśmy całe nasze zamiłowanie, doświadczenie, jak i pod uwagę polskie realia oraz oczekiwania i stworzyliśmy produkt, który pozwoli zaoszczędzić Ci przede wszystkim czas, którego nam wszystkim w obecnym świecie tak bardzo brakuje.

Dostaniesz od nas
- konkretny projekt mieszkania z wizualizacji, przy którym nie musisz zupełnie nic robić,
- pasujące zamienniki odpowiadające potrzebom, metrażom, gustom i finansom
- a także całą masę dodatków i dekoracji, pasujących do wnętrza.

Trzy z naszych projektów dostały wyróżnienie w kategorii Architektura na platformie Behance, która jest największą na świecie platformą dla kreatywnych twórców do prezentacji swojego portfolio. Takie wyróżnienie to bardzo duża rzecz, a my jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Ci wystroje, które są jednymi z najlepiej ocenianych na całym świecie, i którymi możesz cieszy się w swoim domu.

Nie sztuką jest zaprojektować wymyślone mieszkanie z najdroższych elementów najwyższej jakości. Sztuką jest zaprojektować polskie mieszkanie z dostępnych w Polsce elementów, w rozsądnych cenach. I zdobywać wyróżnienia na najwyższym światowym poziomie. Tym właśnie są nasze gotowe projekty wnętrz. A wszystko to robimy po to, byś mógł otworzyć przed kimś drzwi swojego nowego mieszkania i z dumą mógł powiedzieć - Zapraszam.